menu_mobile
logo
  • heart
  • cart0
  • cart0
close

У кошику порожньо!

ГРАФІК РОБОТИ: Щодня з 9 до 21; сб, нед з 10 до 20
abs_phone

О компании

Кто мы

Рад тебя видеть! Мы - технологичный интернет-магазин, офис компании расположенный в городе Днепр . С момента нашего основания в 1999 году Xalatti превратился из начинающего стартапа в онлайн-ритейлера в импартера текстиля благодаря трудолюбивой и креативной команде.

Что мы ценим

Мы страстно стремимся внести свой вклад в улучшение жизни. Мы предоставляем товары высокого качества, отличное качество и исключительное обслуживание клиентов. Мы связываем людей с продуктами и услугами новыми и неожиданными способами. Мы вносим свой вклад в создание уюта в вашем доме.

about_item2
Зв'язку

Mи прагнемо до постійного вдосконалення наших продуктів. Слухаємо наших клієнтів і застосування їх відгуків, це важливою частиною процесу нашого зростання. Тому ми створили програму для досвідчених користувачів.

about_item3
підприємництво

Від відкриття нашого веб-сайту для офлайна і представників малого бізнесу до повного охоплення майбутнього блокчейна, ми завжди шукаємо, що буде далі.

about_item4
соціальна відповідальність

Xalatti активно підтримує кілька місцевих і національних благодійних організацій, пропонує доставку з нейтральним рівнем викидів вуглекислого газу і є роздрібною торгівлею без хутра і слонової кістки.

1999
2003
2007
2010
2018
2007: пильний погляд

Весна
Наш інтернет-магазин Xalatti прагне, щоб ви, наші покупці, були задоволені. Хочемо вас радувати, балувати, створювати затишок в домі. Щоб халат був самий зручний і красивий, рушники самі м'які та ніжні, покривала - мрія всього життя, комплекти постільної білизни найякісніші. І жінка, і чоловік і дитина носили халати з задоволенням, а рушники радували душу, коли ви в будинку. Щоб ваш будинок був для вас найулюбленішим місцем, захистом від усіх життєвих потрясінь, а ми допомагали вам робити ваш будинок затишніше і радісніше. Завжди вам раді і якщо є якісь проблеми, то давайте вирішувати їх разом.

years_img

Наші партнери