-

0
0
Замовити дзвінок
Дякую за запит!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Вход
Регистрация
Велюровий халат на блисковці "Ожерелье" Esra к.6678 синій
Esra





Велюровий халат на блисковці "Ожерелье" Esra к.6678 синій
Esra





12 місяців гарантії
офіційною від виробника
Зручне повернення
Власний імпорт
Гарантія якості
консультація фахівця
Великий велюровий халат приголомшливого баклажанового кольору. Елегантний жіночий велюровий халат на блискавці. Зліва на грудях викладено малюнок сріблястими стразами. Більше на халаті жодних прикрас немає.
Рукав укорочений.
Велюровий жіночий халат застібається на блискавку у колір халата. Блискавка гарної якості, відкривається без утруднень і довго служить.
Склад: 80% бавовна 20% поліестер
Розміри Україна/Європа:
50-52UA/44-46EU (L) довжина 106 см, об'єм грудей 100-104 см, об'єм стегон 104-108 см, талія 90 см, рукав 47 см.
54-56UA/48-50EU (XL) довжина 108 см, об'єм грудей 106-110 см, об'єм стегон 110-120 см, талія 100 см, рукав 47 см.
58-60UA/52-54EU (2XL) довжина 112 см, об'єм грудей 112-120 см, об'єм стегон 120-130 см, талія 112 см, рукав 49 см.
62-64UA/56-58EU (3XL) довжина 115 см, об'єм грудей 124-136 см, об'єм стегон 130-142 см, талія 124 см, рукав 49 см.
Поліестер додається для надання міцності велюрової тканини, для підвищення зносостійкості, щоб велюрова тканина не розтягувалася як майка, не лопалася і щоб халат не "лисів" на поверхнях, що труться.
Велюровий халат незамінний у будинку. Він зручний, комфортний, не заважає рухам. У велюровому халаті на блискавці зручно робити домашню роботу, брати жіночий велюровий халат з собою в поїздку. З велюровим халатом зручно носити лосини.
Халат жіночий велюровий можна прати у пральній автоматичній машині, попередньо вивернувши на виворот і застебнувши на блискавку. Так ви вбережете блискавку і халат довго прослужить вам. Віджимання до 500 оборотів. Після прання халат дістати з машинки, розстебнути, розтріпати та повісити сушитися. Якщо є бажання, то можна пропрасувати праскою.
| Склад | бавовна |
| Стать | жіночий |
| Ворот | шалька |
| Колір | синій |
| Тканина | велюрова |
| Довжина | по коліна |
| Упаковка | прозорий пакет |
| Вік | дорослий |
| Застібка | блискавка |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Відмінність | домашній,великий розмір,на блискавці |
Подростковый махровый халат пошит из бамбуковой махровой ткани. Изнаночная сторона махровая, с целыми петельками, лицевая со срезанными верхушками петелек. Петельки с лицевой стороны закатаны в одну сторону. Так создается эффект "велюра". Но у велюра с изнаночной стороны нет махры. Благодаря такой махровой ткани халат детский махровый долго сохраняет свой внешний вид, так как петельку с лицевой стороны тяжело вытянуть.
Махровый халат для подростка можно носить дома, в бассейн, в спортзал, на отдых.При стирке используются стиральные порошки для цветного детского белья. Разрешена стирка в автоматической стиральной машине. Отжим 500 оборотов. После стирки подростковый махровый халат необходимо достать из машинки и растрепать перед тем как повесить на просушку. После стирки прогладить с изнанки.