-

0
0
Замовити дзвінок
Дякую за запит!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Вход
Регистрация
Жіночий домашній костюм рожевий бавовна
Zhu Fei Hong





Жіночий домашній костюм рожевий бавовна
Zhu Fei Hong





12 місяців гарантії
офіційною від виробника
Зручне повернення
Власний імпорт
Гарантія якості
консультація фахівця
Милий ошатний домашній костюм рожевого кольору. Прикрашений симпатичною аплікацією та тонким мереживом на грудях та на рукаві. На кофтині застібка з 3х ґудзичків. Бриджі однотонн,і прикрашені аплікацією та тонким мереживом. Дві кишені на бріджах позаду.
Можна носити вдома на вулиці. Можна спати як у піжамці. Хороша ідея відпочинку на морі.
Розміри:
46-48 (M) Кофточка: об'єм 90-96 см, довжина 55 см. Бриджі: довжина 72 см, об'єм стегон 92-100 см.
48-50 (L) Кофточка: об'єм 96-104 см, довжина 55 см. Бриджі: довжина 72 см, об'єм стегон 100-108 см.
Склад: 65% бавовна 35% віскоза.
Прати костюм можна у пральній автоматичній машинці порошком для делікатних тканин та за невисокої температури. Після прання повісити на просушування. Коли висохне, пропрасувати праскою
| Верх | футболка |
| НИз | бріджи |
| Сезон | літо |
| Фасон | піжама,домашній костюм |
| Склад | бавовна,віскоза |
| Стать | жіночий |
| Колір | рожевий |
| Тканина | трикотаж |
| Вік | доросла,підліткова |
| Застібка | гудзики |
| Країна-виробник | Китай |
| Рукав | короткий |
| Відмінність | для дому,для вулиці |
| Декор | мереживо,аплікація |
Подростковый махровый халат пошит из бамбуковой махровой ткани. Изнаночная сторона махровая, с целыми петельками, лицевая со срезанными верхушками петелек. Петельки с лицевой стороны закатаны в одну сторону. Так создается эффект "велюра". Но у велюра с изнаночной стороны нет махры. Благодаря такой махровой ткани халат детский махровый долго сохраняет свой внешний вид, так как петельку с лицевой стороны тяжело вытянуть.
Махровый халат для подростка можно носить дома, в бассейн, в спортзал, на отдых.При стирке используются стиральные порошки для цветного детского белья. Разрешена стирка в автоматической стиральной машине. Отжим 500 оборотов. После стирки подростковый махровый халат необходимо достать из машинки и растрепать перед тем как повесить на просушку. После стирки прогладить с изнанки.